ЖК “Сімейний Квартал”

«Сімейний квартал» – це нове котеджне містечко серед великих новобудов міста, зручні затишні будинки, виконані за іспанськими проектами.

Комплекс будинків розташований відразу за містом, а це значить, що ваша сім’я зможе жити без метушні, та водночас в розвиненому районі, з хорошою інфраструктурою та транспортними зв’язками.

Для будівництва «Сімейного кварталу» використали новітні технології. Це допомогло збудувати міцний дім, який стане для вас не лише місцем для житла, а й вашою опорою для майбутніх досягнень.

Розташування:  с. Струмівка, вул. Марка Безручка, 28

ЖК “Австрійський Волинь”

ЖК «Австрійський Волинь» – це не просто будинок у хорошому місці. Це міцна новобудова у престижному районі з хорошою транспортною розв’язкою. Дитячі майданчики, парковка, освітлення, озеленення та відеоонагляд!
Для будівництва ЖК «Австрійський Волинь» використовують лише найкращі матеріали. Стіни вашої квартири будуть міцними та енергозберігаючими, а сучасна стяжка та штукатурка дадуть вам змогу легко та без зайвих зусиль зробити стильний ремонт.
Розташування:  м. Луцьк Єршова, 9 б

ЖК “Європейський Волинь”

Продаж квартир від забудовника у новобудові. Дуже важливою перевагою, аби купити квартири у житловому комплексі “Європейський Волинь”, є зручна транспортна розв’язка та розвинута інфраструктура. Наш комплекс розташований у престижному районі – с. Струмівка, вул. Багряного, 23 а та 23 б. Саме у нас сучасне планування квартир для комфорту його мешканців, використання тільки якісних, екологічно чистих матеріалів, високоякісна стяжка, штукатурка, пластикові вікна, броньовані двері, лоджія (за бажанням).

Розташування:  с. Струмівка, вул. Багряного, 23 а та 23 б

Коли простір стає безмежним… Коли з маленької ідеї народжується великий дім… Коли на фініші будівництва перемагає якість… Коли ви розумієте, що це ідеальний будинок, ідеальне місце. МаневичіАгроБуд – будують вчасно та надовго.