+38 (0332) 29 98 69 tov.mab@ukr.net

Маневичіагробуд – це проектування та широкопрофільне будівництво в термін, якісно та надійно!

Наша компанія здатна виконати повний спектр послуг у галузі будівництва. Застосовуючи свій досвід, індивідуальний підхід до кожного клієнта, новітні, екологічно чисті матеріали, гнучку цінову політику та висококваліфікований персонал, ми втілимо ваші мрії в життя!

Власні виробничі потужності, досвідчена команда працівників, чітка дисциплінарна політика, якісна співпраця з замовником, найвиваженіші рішення та авторський моніторинг кожного етапу виробництва – запорука нашого успіху!

Будівництво приватного котеджу, споруди комерційного призначення, виробничого комлексу, житлового будинку або ж реконструкція та зміна цільового призначення – МаневичіАгроБуд впорається на відмінно! Ваші бажання – наша професійна допомога та втілення!

Історія компанії

В червні 1956 року було створено Колківську будівельну організацію, яка пізніше була перейменована на Маневицьку міжгосподарську будівельну організацію «Облміжколгоспбуду». На підставі рішення Волинського облвиконкому від 29.02.1984 року № 8 і постанови Волинського облміжколгоспбуду № 57 від 02.04.1984 року Маневицька міжгосподарська будівельна організація була перейменована в Маневицьку міжгосподарську пересувну механізовану колону № 14.

6 червня 1978 року на виконання наказу Міністра сільського будівництва УРСР від 1 червня 1978 року № 138 в смт.Маневичі була утворена Маневицька госпрозрахункова будівельна дільниця тресту «Волинь сільбуд», яка 1981 році була перейменована в Маневицьку пересувну механізовану колону № -341 тресту «Волинь -сільбуд».

Згідно Постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 14 листопада 1985 року № 1114 «Про подальше удосконалення агропромисловим комплексом» було ліквідовано ПМК-341 тресту «Волинь сільбуд» та МПМК-14 «Облміжколгоспбуду» і на базі цих двох організацій утворено ПМК-11.

11 квітня 1988 року Маневицька ПМК-11 була перейменована в Маневицький райагробуд».

03 квітня 1995 року Маневицький райагробуд» було перейменовано на спільне міжгосподарське підприємство «Маневичіагробуд».

04 серпня 2003 року СМП «Маневичіагробуд» перейменовано на колективне підприємство «Маневичіагробуд».

01 квітня 2008 року колективне підприємство «Маневичіагробуд» перетворено у товариство з обмеженою відповідальністю «Маневичіагробуд», яке являється правонаступником всіх попередніх організацій.

Наша місія

Забезпечити максимально точне втілення замовлення клієнта, реалізовуючи навіть найскладніші архітектурні рішення, використовуючи високі техстандарти.

Наша стратегія

У професійному та сучасному підході до будівництва і як наслідок – відповідність европейським нормам, побажанням наших клієнтів та строкам виконання.

Наша мета

Ми потурбуємося про ваш благоустрій та добробут, створимо для вас комфортні умови проживання та праці, забезпечимо затишок та безпеку!

Наші подяки та нагороди

У Вас виникли запитання чи потрібна консультація?

Заповніть форму нижче і найближчим часом ми з Вами зв'яжемось!