+38 (0332) 29 98 69 tov.mab@ukr.net

ЖК «Скандинавський» – це не просто будинок у хорошому місці. Це міцна новобудова у престижному районі з хорошою транспортною розв’язкою. Дитячі майданчики, парковка, освітлення, озеленення та відеоонагляд!

Для будівництва ЖК «Скандинавський» використовують лише найкращі матеріали. Стіни вашої квартири будуть міцними та енергозберігаючими, а сучасна стяжка та штукатурка дадуть вам змогу легко та без зайвих зусиль зробити стильний ремонт.

Розташування: м. Луцьк, вул. Скандинавська

Ціна від 11 000 грн за квадратний метр

Image Map

ЖК “Скандинавський” це:

Зручне розташування

Паркувальні місця

Розгорнута інфраструктура

Дитячий майданчик

Ландшафтний дизайн

Автономне опалення

Ціна від 11 000 грн за квадратний метр

Розташування:  м. Луцьк, вул. Скандинавська

Контактна інформація:

E-mail: tov.mab@ukr.net

Офіс: вул.Єршова, 9Б, м. Луцьк, Волинська обл, 43000

Відділ продажу

+38 (050) 200-48-66

ЖК “Скандинавський” – це не просто будинок у хорошому місці. Це міцна новобудова у престижному районі з хорошою транспортною розв’язкою. Дитячі майданчики, парковка, освітлення, озеленення та відеоонагляд! Все це забезпечує надзвичайний комфорт кожному власнику квартири у новобудові та, що дуже важливо, безпеку вам, вашим дітям та речам.

Для будівництва ЖК “Скандинавський” використовують лише найкращі матеріали. Стіни вашої квартири будуть міцними та енергозберігаючими, а сучасна стяжка та штукатурка дадуть вам змогу легко та без зайвих зусиль зробити стильний ремонт.

Планування квартир у ЖК “Скандинавський” дуже вигідне та просторе. А це значить, що обладнати квартиру ви зможете так, як буде зручно вам та вашій сім’ї.

Захищатимуть вашу квартиру від холоду та зовнішнього шуму трьохкамерні металопластикові вікна з теплим монтажем та міцні броньовані двері. Центральна каналізація, автономне опалення та лічильники на воду, газ та світло дадуть вам змогу економити!

Забудовники також подбали про ваш зовнішній комфорт. У дворі для вас буде діяти ресторан та фітнес-центр, а для ваших діток буде встановлений спеціальний дитячий майданчик. А декорації прибудинкової території забезпечать вам затишок та красиві вигляди з вікна.

Якщо ви хочете купити квартиру в Луцьку без посередників, то квартира у новобудові за вигідною ціною від власника – це те, що вам треба. ЖК “Скандинавський” – ціна від 11 000 грн за квадратний метр.